Asistent vedoucího dopravy ( dispečer) - Otrokovice

Pro závod: Otrokovice
PSG a.s.
Asistent vedoucího dopravy ( dispečer)

Vaše náplň práce

  • Zpracování podkladů v souvislosti plánování tras s ohledem na hospodánost přeprav
  • Volba vhodného druhu dopravního prostředku s ohledem na specifičnost nákladu, včetně návrhu optimální přepravní trasy a časového harmonogramu
  • Poskytování informací a komunikace s řidičem při přepravě
  • Kontrola průběhu přepravy a sledování úrovně poskytovaných služeb
  • Řešení provozních problémů, reklamací
  • Organizace, plánování trasy a doprovod nadměrných nákladů

Máme pro Vás

  • Mzda od 30.000 + prémie, odměny
  • Jistotu silné a perspektivní české firmy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Otrokovice

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Komunikační schopnosti, časovou flexibilitu
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Znalost práce na PC ( MS Office, Excel, Word)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Řidičský průkaz skupiny C a E výhodou

Benefity

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvěk na stravování
  • Mobilní telefon
  • Možnost získat volné vstupenky na sportovní a společenské akce
  • Akce pořádané pro zaměstnance

Kontakt

Milena Hlavicová

Pokud máte o pozici zájem nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se mi na některý z kontaktů.

Kde budete pracovat

Otrokovice

Zlínský kraj

Otrokovice