Specialista IT - Otrokovice

Pro závod: Otrokovice
PSG Direction s.r.o.
Specialista IT

Co Vás čeká

  • IT podpora kolegů ve společnostech skupiny PSG
  • Správa uživatelských účtů
  • Provoz pracovních stanic, notebooků a mobilních zařízení vč. základního software
  • Provoz datových a hlasových sítí
  • Řešení servisních požadavků pomocí vzdáleného přístupu
  • Řízení dodavatelů služeb, SLA monitoring a eskalace

Máme pro Vás

  • Nastartovat či posunout Vaši kariéru a získat zkušenosti na zajímavých projektech
  • Zázemí silné a perspektivní české společnosti
  • Podporu dalšího vzdělávání, odborného i osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Co byste měli umět

  • Hlubší znalost obecných aplikací (MS Office365, grafika, technické programy typu ACAD, SW nástroje)
  • Znalost OS koncových uživatelských zařízení na úrovni administrátora
  • Znalost síťových protokolů TCP/IP a infrastrukturálních služeb AD, DNS, DHCP, SSL, SMB, SMTP, NTP
  • Znalost hardware, manuální zručnost
  • Mít dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • Být proaktivní, samostatní, spolehliví a trpěliví k požadavkům kolegů
  • Mít řidičský průkaz sk. B a být aktivní řidič

Naše benefity

  • Týden dovolené navíc (5 týdnů/rok)
  • Roční a zakázkové odměny pro zaměstnance
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Firemní automobil a telefon
  • Odměny k životním a pracovním jubileím
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost získat volné vstupenky na sportovní a společenské akce
  • Akce pořádané pro zaměstnance

+  příjemné a přátelské pracovní prostředí

Kontakt

Hana Votápková

Pokud máte o pozici zájem nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se mi na některý z kontaktů.

Kde budete pracovat

Otrokovice

Otrokovice