Specialista IT - Otrokovice

Pro závod: Otrokovice
PSG Direction s.r.o.
Specialista IT

Co Vás čeká

Chcete s podílet na atraktivních projektech? Očekáváte od nové práce velkou dávku důvěry a samostatnosti? Hledáte pro svůj rozvoj zázemí významné české firmy? Asi se Vám to právě podařilo!

Hledáme do týmu kolegu k našim zkušeným „ajťákům“

  • IT podpora kolegům ve společnostech skupiny PSG,
  • řešení servisních požadavků z Helpdesku
  • zajišťování provozu a správy pracovních stanic, notebooků a mobilních zařízení včetně software
  • realizace, zajištění a správa provozu datových sítí, kamerových systému, EZS

Máme pro Vás

  • Kariérní posun tím správným směrem
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Podporu vzdělávání i odborného a osobnostního růstu
  • Jistotu silné a perspektivní české firmy
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Co byste měli umět

  • Znalost obecných aplikací (MS Office365, grafika, technické programy typu ACAD, SW nástroje)
  • Správu OS koncových uživatelských zařízení
  • Mít povědomí o síťových protokolech a infrastrukturálních službách
  • Zkušenost s prací s hardwarem
  • Manuální zručnost
  • Proaktivnost, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost serverových OS výhodou
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou

Naše benefity

  • Týden dovolené navíc (5 týdnů/rok)
  • Roční odměny pro zaměstnance
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Firemní automobil a telefon
  • Odměny k životním a pracovním jubileím
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost získat volné vstupenky na sportovní a společenské akce
  • Akce pořádané pro zaměstnance

a hlavně příjemné a přátelské pracovní prostředí

Těsíme se na Vás!

Kontakt

Hana Votápková

Pokud máte o pozici zájem nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se mi na některý z kontaktů.

Kde budete pracovat

Otrokovice

Otrokovice