Stavíme pro budoucnost
Kariéra

Stavbyvedoucí

Pro závod: Praha, Kischova 1732/5
PSG Construction a.s.

PSG

Co Vás čeká

Chcete pracovat na zajímavých stavebních projektech? Rádi byste získali zkušenosti od těch nejlepších? Hledáte pro svůj rozvoj zázemí moderní české firmy se stoletou tradicí? Právě se vám to podařilo

Hledáme do týmu nového kolegu, který převezme odpovědnost za koordinaci činností v rámci stavby a bude mít na starosti:

  • Vedení stavebních prací na zakázkách v České republice.
  • Řídit, organizovat a koordinovat práce podřízených zaměstnanců ve vašem realizačním týmu
  • Pečlivě evidovat stavební dokumentaci v souladu s legislativou.
  • Zodpovídat za dodržování bezpečnosti práce a kvalitní plnění předmětu zakázky
  • Koordinovat, řídit a kontrolovat všechny stavební činnosti, práci podřízených zaměstnanců i dodavatelů
  • Zodpovídat za dodržování bezpečnosti práce a kvalitní plnění předmětu zakázky vč. držení časových harmonogramů

Máme pro Vás

  • Kariérní posun pro ambiciózní kolegy, neustálé vzdělávání a odborný růst díky jedinečným projektům, které stavíme
  • Motivující finanční ohodnocení (odměny z realizovaných zakázek)
  • Zájem šéfů o Váš rozvoj a milé vstřícné kolegy.
  • Zázemí silné a stabilní české společnosti
  • Místo výkonu práce:  Praha  (zakázky v rámci středočeského kraje)

Co byste měli umět

  • Jste VŠ/SŠ vzdělaní v oboru stavebnictví.
  • Ideálně už jste alespoň 2 roky  úspěšně působili na pozici stavbyvedoucího projektů v hodnotách stovek milionů
  • Máte hotovou nebo brzy plánujete autorizaci ČKAIT
  • Zajímají vás moderní trendy – digitalizace ve stavebnictví, BIM, Design&Build projekty, vedení elektronického stavebního deníku, …..
  • Znalost práce na PC, ŘP sk. B. (RSV, projektové řízení?)

Naše benefity

  • Týden dovolené navíc (5 týdnů/rok)
  • Roční a zakázkové odměny pro zaměstnance
  • Zkrácená pružná pracovní doba (37,5 hod/týden)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a sport (až 10.000,-Kč/rok)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Firemní automobil a telefon
  • Odměny k životním a pracovním jubileím
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost získat volné vstupenky na sportovní a společenské akce
  • Akce pořádané pro zaměstnance

a hlavně příjemné a přátelské pracovní prostředí u Zaměstnavatele roku a Férového zaměstnavatele roku 2023.

Těsíme se na Vás!

Kontaktní formulář

Kontakt

Hana Votápková

Vedoucí personálního a mzdového útvaru

Pokud máte o pozici zájem nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se mi na některý z kontaktů.

Kde budete pracovat

4 důvody, proč pracovat PSG

PSG

Podporujeme
váš volný čas

Uvědomujeme si, že volný čas je pro vás důležitý. Proto pro vás máme nejen 25 dní dovolené, ale dvakrát ročně vám pošleme příspěvek na volnočasové aktivity a sport (až 10 000 Kč za rok). Na THP pozicích je samozřejmostí pružná pracovní doba.

PSG

Stmelujeme
partu a děláme
dobré skutky

Několikrát do roka pro vás připravujeme různé firemní akce, kde stmelujeme partu pevněji než v kuchyňce u kávovaru. Pořádáme grilovačku, firemní snídaně, Den s PSG pro zaměstnance a jejich rodiny, vánoční večírek… A pravidelně chodíme společně darovat krev!

PSG

Rozvíjíme vaše
schopnosti

Umíme mezi našimi zaměstnanci rozpoznat talenty, které dále rozvíjíme a motivujeme. Kdo ví, třeba i vás zařadíme do programu „Rozvoj talentů PSG“. Kromě toho u vybraných pozic nabízíme různé odborné a soft skills kurzy a příspěvky na jazykové kurzy.

PSG

Máme rádi
aktivní život

Sport a pohyb je v naší DNA. Cyklisté se každoročně těší na firemní cyklovýlet, fotbalový tým z PSG zase vyhlíží pravidelný turnaj stavařských firem PERI Cup. Jako významná společnost chceme jít příkladem, a proto sponzorujeme různé profesionální sportovní kluby.