Vedoucí půjčovny stavebního zařízení - Otrokovice

Pro závod: Otrokovice
PSG Direction s.r.o.
Vedoucí půjčovny stavebního zařízení

Co Vás čeká

Vzhledem k nárůstu objemu zakázek a rozvoji podnikatelských činností hledáme posilu do našeho týmu.

Hledáme proaktivního kolegu, kterému poskytneme dostatek prostoru pro seberealizaci a zároveň odpovědnost za chod a prosperitu půjčovny stavebního zařízení.

  • Odpovědnost za chod celé půjčovny
  • Organizace objednávek a s tím spojených administrativních a logistických úkolů
  • Příprava, obsluha, maninpulace a kontrola svěřené techniky
  • Zajištění dobrého technického stavu půjčované techniky
  • Komunikace a udržování obchodních vztahů v rámci skupiny PSG

Máme pro Vás

  • Možnost seberealizace při rozšiřování chodu půjčovny
  • Zázemí silné a perspektivní české společnosti
  • Podporu dalšího vzdělávání, odborného růstu
  • Motivující finanční ohodnocení, vč. ročních premií
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Co už byste měli umět

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Zkušenost se skladovým hospodářstvím
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Technické znalosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • ŘP sk. B výhodou
  • Platná vyhláška 50/1978 §6 výhodou

Naše benefity

  • Týden dovolené navíc (5 týdnů/rok)
  • Roční odměny pro zaměstnance
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Firemní telefon
  • Odměny k životním a pracovním jubileím
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost získat volné vstupenky na sportovní a společenské akce
  • Akce pořádané pro zaměstnance

+  příjemné a přátelské pracovní prostředí

Kontakt

Hana Votápková

Pokud máte o pozici zájem nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se mi na některý z kontaktů.

Kde budete pracovat

Otrokovice

Otrokovice