Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
16. září 2022

Další základní kámen ve Veselí nad Moravou položen

Rezidence Nová tržnice v centru Veselí nad Moravou se rozšíří o polyfunkční domy A a B, které budou dokončeny v následujících letech.

Slavnostně jsme poklepali položení základního kamene polyfunkčních domů A+B Rezidence Nová tržnice ve Veselí nad Moravou. Akce se účastnili také zástupci města Veselí nad Moravou, které je investorem této stavby, v čele se starostou města Petrem Kolářem.

Polyfunkční domy „A“ a „B“ jsou součástí Rezidence Nová tržnice, která nabízí moderní prostory k bydlení či podnikání v centru města Veselí nad Moravou. Oba objekty „A“ + „B“ jsou čtyřpodlažní. Celkem zde vznikne 24 bytových jednotek, v parteru obou objektů se budou nacházet komerční prostory. Sekce A bude mít k dispozici 9 bytových jednotek, sekce B 15 bytových jednotek.

Předpokládané dokončení výstavby polyfunkčního domu „B“ je v prosinci roku 2023, polyfunkční dům „A“ by měl být postaven v první polovině roku 2024. Celkové náklady na výstavbu obou objektů činí více než 160 milionů korun.

Ve Veselí nad Moravou jsme již v letošním roce úspěšně dokončili výstavbu polyfunkčního domu „C“ Rezidence Nová tržnice. Kromě toho jsme také za krátký čas zvládli zhotovit první etapu revitalizace sídliště Chaloupky.