Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
18. září 2023

Darovali jsme 100 000 korun handicapovaným dětem

Do prvního ročníku našeho charitativně-sportovního projektu se zapojilo 37 zaměstnanců a dohromady jsme najezdili přes 20 000 kilometrů.

Od začátku června do konce srpna mohli zaměstnanci PSG v rámci interního projektu s názvem "Jezdíme pro Tea a Nikolase" najíždět kilometry na kole, koloběžce či kolečkových bruslích a vyjezdit tak finanční prostředky pro dva zdravotně znevýhodněné kluky.

Do výzvy se během tří měsíců aktivně zapojilo 37 zaměstnanců a společně jsme ujeli 20 985 kilometrů. Vedení stavební skupiny PSG za každý kilometr přispělo 4 koruny, takže jsme pro oba kluky vyjezdili téměř 85 000 korun. Vyježděnou částku vedení stavební skupiny PSG ještě zaokrouhlilo na rovných 100 000 korun a během firemní akce "Den s PSG" předalo společně s předsedou spolku Srdce na pravém místě, z.s. Jakubem Kohoutkem šeky rodinám Tea a Nikoláska.

Součástí projektu byla také veřejná sbírka na portále Donio.cz, kde se pro Tea a Nikolase podařilo vybrat 170 000 Kč. Do najíždění kilometrů se zapojilo 330 lidí z celé republiky a dohromady spolu s námi najeli téměř 140 000 km. Všechny vybrané finanční prostředky poputují napůl oběma klukům, kteří si díky nim budou moci dopřát kvalitní rehabilitace, které jsou pro ně v rámci léčby nezbytné. Pokud jste se zapojili do sportovní výzvy nebo jste přispěli v rámci veřejné sbírky, tak jste Teovi a Nikoláskovi pomohli zajistit trochu lepší život, děkujeme!