DEN S PSG. ODPOLEDNE PLNÉ ATRAKCÍ, MEZILIDSKÝCH SETKÁNÍ A HLAVNĚ DOBRÉ ATMOSFÉRY.

14. září 2019
Den s PSG. Odpoledne plné atrakcí, mezilidských setkání a hlavně dobré atmosféry.

Atraktivní program, skvělá atmosféra, hojná účast a přízeň počasí. To vše přispělo k tomu, že první oficiální ročník akce Den s PSG, která je setkáním současných i bývalých zaměstnanců, se nadmíru vydařil. Byť se v otrokovickém areálu firmy konal v pátek 13. září.

Program akce vyšperkovaly návštěvy vzácných hostů z řad podporovaných sportů. Dorazili čeští biatlonisté v čele s olympijským medailistou Michalem Krčmářem, ti přivezli i svůj servisní kamion plný lyží, ukázali střelbu. Účastníci si mohli s pomocí biatlonistů vyzkoušet i laserovou střelnici.

Ze sněhu na rozpálené písečné duny a kamení naopak přenesl návštěvníky úspěšný jezdec Rally Dakar – Aleš Loprais. Podělil se o příběhy z putování pouštěmi i vysokohorskými průsmyky po Jižní Americe. přivezl s sebou také svoji Královnu, jak se jeho terénní speciál jmenuje.

Otevřeny byly také další části firmy a zájemci si mohli prohlédnout úchvatné fotografie ze staveb i užít si projížďku vláčkem na komentované prohlídky Prefy a betonárny.

Doprovodný program na pódiu obstarala kapela, kouzelník vystupující v Las Vegas, psí taneční vystoupení a pro děti byla připravena celá řada atrakcí.