Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
28. srpna 2019

Den s PSG, to bude také dakarský speciál Aleše Lopraise i servisní kamion biatlonistů

Den s PSG – přátelské setkání současných i bývalých zaměstnanců společností skupiny PSG se letos uskuteční v pátek 13. září. Akce startuje od 14 hodin v areálu v Otrokovicích a ponese se ve stylu rodinného odpoledne. Bohatý program myslí na všechny.

Den s PSG – přátelské setkání současných i bývalých zaměstnanců společností skupiny PSG se letos uskuteční v pátek 13. září. Akce startuje od 14 hodin v areálu v Otrokovicích a ponese se ve stylu rodinného odpoledne. Bohatý program myslí na všechny.
Letos se totiž podařilo zajistit vzácné hosty z řad sportovců, které PSG sponzoruje. Dorazí čeští reprezentanti v biatlonu, kteří představí plány na letošní sezónu a také poodkryjí zákulisí svého sportu. Velkým tahákem nepochybně bude jejich unikátní kamion, který slouží jako servisní zázemí. Ze sněhu na rozpálené písečné duny a kamení vás naopak přenese úspěšný jezdec Rally Dakar – Aleš Loprais se svým speciálem – Královnou.
Pokud vás zajímá, co se nového událo za poslední rok v našich firmách, můžete se těšit na úchvatné fotografie ze staveb    i projížďku vláčkem na komentované prohlídky Prefy a betonárny. Pokud už u nás nepracujete a plánujete dorazit, potvrďte nám prosím vaši účast na telefon: 576 015 300 nebo e-mail: psg@psg.cz.

Děkujeme.