Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
30. září 2020

Druhý ročník Dne s PSG se uskutečnil ve výborné atmosféře a za bohaté účasti

Navzdory všem okolnostem jsme i letos v rámci celé skupiny PSG přivítali naše současné i bývalé zaměstnance a jejich rodiny na odpoledni plném zábavy, dobrého jídla a pití.

Bude, nebo nebude? To byla otázka, která nás tížila ještě několik dní před začátkem. Přestože jsme byli optimisty a od jara avizovali, že Den s PSG bude, týden před akcí jsme si tak jistí nebyli. Naštěstí se pátek 18. září obešel bez zásadních vládních omezení a akce se mohla uskutečnit. Dokonce i počasí se po deštivém týdnu umoudřilo a Den s PSG byl nádherně prosluněný.

O největší zábavu se postaraly závodní RC auta, které zabavily děti a v pozdějších hodinách i dospělé. Výbornou atmosféru podpořila živá hudba v podobě kapely Lord. V naší virtuální buňce se návštěvníci dozvěděli, na jakých stavbách se v uplynulém roce pracovalo v podobě videí ze staveb nebo si mohli vyzkoušet 3D virtuální realitu. Kdo si neodnesl minci PSG z kreativní dílny, měl šanci si udělat fotku v originálním fotokoutku, případně získat cenu v rámci závodů aut.  Úspěšná byla i letošní premiéra v podobě Koštu pálenek, kde bylo 18 soutěžních vzorků. Na závěr nechybělo ani slavnostní vyhlášení vítězů.

Děkujeme všem, kteří podpořili skvělou páteční atmosféru svojí účastí a těšíme se na další ročník Dne s PSG.