Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
12. listopadu 2012

Gubernátor Jaroslavské oblasti jednal s PSG nejen o energetických projektech

Především o úspěšné energetické projekty skupiny PSG na území Ruské federace, ale také o možnosti při výstavbě staveb občanské vybavenosti se při své návštěvě v centrále firmy zajímal gubernátor Jaroslavské oblasti Sergej Nikolajevič Jastrebov.

Především o úspěšné energetické projekty skupiny PSG na území Ruské federace, ale také o možnosti při výstavbě staveb občanské vybavenosti se při své návštěvě v centrále firmy zajímal gubernátor Jaroslavské oblasti Sergej Nikolajevič Jastrebov. Společnost mu představila svou energetickou divizi a výstavbu paroplynových elektráren v Krasavinu, Kurganu a Salechardu. Ruští partneři se zajímali také o projekty v sektoru průmyslových staveb a staveb občanské vybavenosti, v nichž také vidí další potenciál spolupráce.
„ Gubernátor byl příjemně překvapen rozsahem a množstvím projektů, které na území Ruska PSG realizuje a projevil zájem o navazující jednání, na nichž bychom hovořili již o konkrétních možnostech spolupráce,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones.