Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
25. června 2020

Hotelové Sky welness v Mikulově již slouží hostům

Vybudování nového Sky wellnes v Resortu Volařík v Mikulově ukončilo před začátkem léta PSG Construction. Wellness se zázemím, které již slouží hostům, vzniklo ve 2. podlaží stávajícího hotelu a rozšířilo a zatraktivnilo tak jeho nabídku.

„Projekt byl realizován za provozu hotelu, proto musel být vliv stavby absolutně minimalizován. Veškeré přesuny materiálu byly realizovány stavebním výtahem, který byl umístěn v exteriéru objektu. Nejsložitější byla dodávka bazénových stěn, které musely být kvůli délce dopraveny přes demontované okna,“ uvedl výkonný ředitel PSG Construction Jaroslav Ševela.

Předmětem díla byla kromě samotných stavebních prací právě dodávka a montáž nerezového bazénu, bazénových technologií, vzduchotechnického vybavení, saun, elektroinstalací, zdravotechniky a přidání jedné stanice výtahu bez stavebních úprav. Součástí wellness je vstupní hala s recepcí, šatny s hygienickým zázemím, světlá a tmavá odpočinková místnost, saunový svět s možností vstupu na venkovní terasu a bazénová hala s možným vstupem na venkovní terasu.
Prostor realizace byl poměrně malý a také s ohledem na hotelové hosty bylo třeba vše pečlivě plánovat. Zakázka potvrdila, že projektové týmy PSG jsou schopny zvládnout i takto obtížnou dodávku jak formou realizace, tak podmínkami staveniště.