Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
4. ledna 2021

Pomáháme nemocnicím

„Současná situace, kdy všichni bojujeme s pandemií, nám není lhostejná, proto jsme se rozhodli podpořit čtyři nemocnice ve Zlínském kraji finančním darem..."

Zimní měsíce zasáhla pandemie Coronaviru daleko silněji než na jaře loňského roku. Všechny nemocnice ve Zlínském kraji narychlo vytváří nová Covid oddělení pro narůstající počet pacientů. Zdravotníci a lékaři jsou vyčerpaní a pracují mnohdy na hranici svých sil.  

„Současná situace, kdy všichni bojujeme s pandemií, nám není lhostejná, proto jsme se rozhodli podpořit čtyři nemocnice ve Zlínském kraji finančním darem pro zdravotníky a lékaře bojující v první linii," uvedl Jaroslav Ševela, výkonný ředitel PSG Construction.

„Jsme přesvědčeni, že vyjádření sounáležitosti, podpory nebo poskytnutí pomoci je v těchto dnech potřeba více než kdy jindy," dodává.

Tři nemocnice využily finančního daru na nákup občerstvení pro své zdravotníky. Naopak v jedné z nemocnic se zdravotníci rozhodli, že raději nakoupí potřebné vybavení na nově vznikající Covid oddělení.