Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
23. května 2023

PSG Construction je potřetí Zaměstnavatel regionu

Společnost PSG Construction potřetí za sebou zvítězila v renomované anketě Sodexo Zaměstnavatel roku 2023 v kategorii „Zaměstnavatel Zlínského kraje do 500 zaměstnanců“.

Třetí získané ocenění společnosti PSG Construction v této anketě přebírala HR manažerka Hana Votápková společně s personální ředitelkou skupiny PSG, Pavlou Houšťovou, která se k získanému ocenění vyjádřila: „S hrdostí a současně velkou pokorou jsme již potřetí převzali ocenění, které opět potvrzuje, že se umíme k našim zaměstnancům chovat lidsky a férově. Třetí vítězství v řadě je pro nás poctou a zároveň velkou výzvou v udržení našeho postavení a dobrého jména v konkurenci významných zlínských i celorepublikových zaměstnavatelů. Budeme se snažit být jedničkou i nadále. Víme, že náš úspěch závisí také na našich zaměstnancích, kteří nám v budování dobrého jména pomáhají, za to jim patří velké poděkování.“

Hodnocení Zaměstnavatel roku se již od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech.  

„U nás v PSG se zajímáme o zaměstnance, o jejich pracovní podmínky i kvalitu života. Naše firemní hodnoty žijeme a nejsou jen v rámečcích na stěnách. Zaměstnanci vědí, že jsme féroví odborníci, kteří ctí tradici, a to nám pomáhá šířit dobré jméno a získávat nové zaměstnance na doporučení těch stávajících. Nabízíme zaměstnancům širokou škálu benefitů od pružné pracovní doby, přes nejvyšší možný příspěvek na stravování až po firemního fyzioterapeuta. Současně podporujeme lokální sportovní organizace, společně darujeme krev a aktuálně jsme spustili charitativní akci na podporu dvou zdravotně znevýhodněných dětí, do které se může během června až srpna zapojit i veřejnost (odkaz na sbírku: Jezdíme pro Tea a Nikolase | Donio),“ popisuje personální ředitelka téměř stoleté skupiny PSG.

Vyhlášení letošního ročníku ankety Zaměstnavatel roku Zlínského a Jihomoravského kraje se uskutečnilo dne 22. 5. 2023 v prostorách Golf Resortu Kaskáda v Brně.