Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
11. června 2013

PSG je dle certifikace společensky odpovědnou firmou

Certifikační audit systému managementu společenské odpovědnosti podle dokumentu "Národní program posuzování shody systému managementu společenské odpovědnosti" úspěšně absolvovala největší firma skupiny PSG, společnost PSG - International a.s., stalo se tak 31. května 2013.

Certifikační audit systému managementu společenské odpovědnosti podle dokumentu "Národní program posuzování shody systému managementu společenské odpovědnosti" úspěšně absolvovala největší firma skupiny PSG, společnost PSG - International a.s., stalo se tak 31. května 2013. Na základě tohoto auditu získala certifikát společenské odpovědnosti. Mezi nejvýznamnější aktivity PSG v této oblasti patří podpora dospělého i mládežnického sportu a různých projektů charitativních organizací nebo organizací zabývajících se činností dětí a mládeže.
„Audit formálně potvrdil to, co PSG jako jedna z nejvýznamnějších firem ve stavebním sektoru řadu let dělá, tedy nezapomíná na podporu různých prospěšných projektů, byť to není s ohledem na současnou ekonomickou situaci vůbec jednoduché,“ uvedl generální ředitel společnosti Tomáš Krones.