Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
4. srpna 2022

PSG je generálním partnerem klubu Panthers Otrokovice

Od nové sezóny 2022/23 ponese otrokovický klub, hrající nejvyšší florbalovou soutěž v zemi, název PSG Panthers Otrokovice.

„Velice si vážíme nově obnovené spolupráce se společností PSG, a to hned na pozici generálního partnera. Partnerství je o to cennější, v jaké nejisté době se nacházíme. Cílem je, abychom společně dělali radost našim fanouškům a příznivcům. Jsme stabilním členem nejvyšší florbalové soutěže a díky podpoře ze strany PSG věříme, že budeme i nadále,“ řekl předseda klubu Karel Ťopek.

„Naše stavební skupina PSG dlouhodobě podporuje sport a aktivní život. Vnímáme, že v současné době je podpora sportu důležitější než kdy dřív, protože pandemie koronaviru negativně ovlivnila jak profesionální sport, amatérské kluby, tak i celkově motivaci dětí začít sportovat,“ řekl na úvod Peter Surovič, zástupce otrokovické stavební skupiny PSG.

O nové spolupráci PSG a Panthers Otrokovice hovoří Peter Surovič následovně: „Panteři jsou už více než deset let stabilním účastníkem florbalové superligy a každoročně bojují v play-off. Ve Zlínském kraji jsou jediným florbalovým klubem na této nejvyšší úrovni. Proto když se naskytla šance stát se generálním partnerem tohoto úspěšného klubu z Otrokovic, tedy z města, ve kterém má naše stavební skupina PSG své sídlo, tak jsme vůbec neváhali. Věřím, že společně dosáhneme skvělých výsledků, přitáhneme mládež ke sportu a budeme hlavně dělat radost fanouškům. Po podpoře hokejistů PSG Berani Zlín a cyklistického týmu PSG Mechanix z Chropyně je klub PSG Panthers Otrokovice dalším klubem z našeho regionu, který nese naše jméno a který chceme dlouhodobě podporovat.“

Stavební skupina PSG má téměř stoletou historii, je významným generálním zhotovitelem staveb a patří mezi největší dodavatele prefabrikovaných a monolitických konstrukcí v ČR. Společnost realizuje dodávky staveb a investičních celků všech velikostí a stupňů náročnosti na klíč. Mezi známé realizace stavební skupiny PSG patří například Kongresové centrum Zlín, Vodní svět Velké Karlovice nebo průmyslový objekt pro firmu Hirschmann, který získal ocenění Stavba roku 2019 Zlínského kraje. Společnost PSG se také může pochlubit vynikající péči o zaměstnance, jelikož již podruhé v řadě zvítězila v anketě Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců.