Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
21. ledna 2013

PSG opětovně prošlo auditem a je kvalifikovaným dodavatelem společnosti ČEZ

Společnost PSG - International a. s. v prosinci 2012 úspěšně absolvovala společný audit ČEZ, a.s. a ČEZ Energoservis spol. s r.o. Na základě výsledku auditu bylo potvrzeno, že PSG – International je kvalifikovaným dodavatelem energetického gigantu ČEZ, a.s. s oprávněním k přípravě a realizaci investičních staveb, jejich údržbě a odstraňování včetně souvisejících inženýrských činností. Oprávnění je platné až do 13. 12. 2015.

Společnost PSG - International a. s. v prosinci 2012 úspěšně absolvovala společný audit ČEZ, a.s. a ČEZ Energoservis spol. s r.o. Na základě výsledku auditu bylo potvrzeno, že PSG – International je kvalifikovaným dodavatelem energetického gigantu ČEZ, a.s. s oprávněním k přípravě a realizaci investičních staveb, jejich údržbě a odstraňování včetně souvisejících inženýrských činností. Oprávnění je platné až do 13. 12. 2015. Společnost byla do seznamu kvalifikovaných dodavatelů zapsána již po auditu v lednu roku 2011 a nyní tak svou pozici potvrdila.
„Úspěšné opětovné zvládnutí tohoto náročného auditu a naše setrvání na seznamu kvalifikovaných dodavatelů potvrzuje naši připravenost, poskytovat služby na výborné úrovni v oblasti energetických projektů i pro tak náročné zákazníky, jako je skupina ČEZ,“ uvedl generální ředitel společnosti PSG – International Tomáš Krones.