Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
9. září 2022

PSG zůstává generálním partnerem zlínských hokejistů

Stavební skupina PSG podepsala s hokejovým klubem Berani Zlín smlouvu o generálním partnerství na sezonu 2022/2023.

Tato spolupráce byla již dříve avizována a nyní ji obě strany stvrdily uzavřením samotného kontraktu. Zlínský hokejový klub tak nadále ponese název PSG Berani Zlín. Ve smlouvě je zároveň ukotvena opce na případné pokračování spolupráce i pro další roky.

I přes uplynulou neúspěšnou sezonu jsme se rozhodli pokračovat v generálním partnerství s jasným cílem, kterým je snaha o co nejrychlejší návrat do nejvyšší české hokejové soutěže. V pracovním i osobním životě razím heslo, že v těžkých chvílích se blízcí neopouští. Sám sobě bych nedokázal obhájit, že jsme od klubu odešli v době nejtěžší. Tým je poskládaný dobře, těším se na novou sezónu a věřím, že bude dlouhá a úspěšná,“ říká Juraj Surovič, hlavní akcionář stavební skupiny PSG.

„Stavební skupina PSG a podpora sportu a aktivního života, to zkrátka patří k sobě. V současné době je podpora sportu navíc důležitější než kdy dřív, protože pandemie koronaviru negativně ovlivnila jak profesionální sport, amatérské kluby, tak i celkově motivaci dětí začít sportovat. V PSG podporujeme kromě hokeje i otrokovické florbalisty, automobilového závodníka Aleše Lopraise nebo profesionální cyklistický tým z Chropyně,“ vyjmenovává Luděk Stránský, marketingový manažer stavební skupiny PSG.

Stavební skupina PSG má téměř stoletou historii, je významným generálním zhotovitelem staveb a patří mezi největší dodavatele prefabrikovaných a monolitických konstrukcí v ČR. Společnost realizuje dodávky staveb a investičních celků všech velikostí a stupňů náročnosti na klíč. Mezi známé realizace stavební skupiny PSG patří například Kongresové centrum Zlín, Vodní svět Velké Karlovice nebo průmyslový objekt pro firmu Hirschmann, který získal ocenění Stavba roku 2019 Zlínského kraje. Společnost PSG se také může pochlubit vynikající péčí o zaměstnance, jelikož již podruhé v řadě zvítězila v anketě Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců.