Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
11. července 2024

Rozšiřujeme závod firmy Cardbox Packaging

Stavba v objemu téměř sta milionu korun zahrnuje přístavbu administrativní budovy včetně stavebních úprav stávajících objektů ve slušovickém areálu společnosti greiner packaging.

Společnost Cardbox Packaging, která patří mezi lídry v oblasti balení, se rozhodla významně investovat do své dceřiné společnosti v České republice, celková investice včetně nových špičkových technologií se bude pohybovat okolo 6,5 milionu eur. Přestavba areálu provozu EBM pro firmu Cardbox Packaging bude sloužit pro výrobu papírových obalů. 

Z části se jedná o rekonstrukci a z části o vestavbu nového objektu, který je navržen jako spojovací prvek mezi stávající haly v areálu, na které se musíme funkčně napojit,“ popisuje Štěpán Urbánek, projektový manažer PSG, který vede projektový tým stavby.

„Jsme nadšeni z rozšíření našeho výrobního závodu v České republice a z možností, které to přináší pro lepší služby našim zákazníkům,“ říká Klaus Hockl, CEO holdingu Cardbox Packaging. „Tato investice nejenže posiluje naše výrobní kapacity, ale také demonstruje naše závazky k inovaci a excelenci v oblasti balení.“

Stavbu jsme zahájili v dubnu tohoto roku, její dokončení je plánováno do konce ledna 2025.