Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
16. ledna 2013

Skupina PSG v loňském roce i přes krizi trhu navýšila obrat

Skupina PSG podle předběžných hospodářských výsledků navýšila v loňském roce obrat o více než 1,5 miliardy korun v porovnání s rokem 2011 a její tržby tak předběžně dosáhnout částky zhruba 6,4 miliardy korun.

Skupina PSG podle předběžných hospodářských výsledků navýšila v loňském roce obrat o více než 1,5 miliardy korun v porovnání s rokem 2011 a její tržby tak předběžně dosáhnout částky zhruba 6,4 miliardy korun. Pomohly k tomu především realizované stavební a energetické projekty v Rusku, kde kromě projektů Globusu Koroljov, administrativních center Pravda a Premium, nových objektů továrny Volkswagen v Kaluze realizuje také paroplynové elektrárny v Kurganu a Salechardu i další projekty.
„Předběžný odhad výsledků je samozřejmě s ohledem na probíhající krizi ve stavebnictví poměrně povzbudivý. Loňský rok však pro nás, stejně jako pro další generální dodavatele staveb a energetických projektů, nebyl vůbec jednoduchý a podobnou situaci očekáváme i letos,“ uvedl generální ředitel PSG Tomáš Krones. PSG v loňském roce zaměstnávalo zhruba 550 lidí, což je podobný stav jako o rok dříve.