Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
17. ledna 2022

Slavíme významná pracovní výročí

30. 20. 15. Všechna tato čísla představují významná pracovní výročí našich kolegů, které jsme během ledna oslavili.

Přesně před 30 lety k nám zavítal náš obchodní ředitel Miroslav Konečný. Za tuto dobu si vyzkoušel různé pozice napříč skupinou PSG a své místo si našel právě na obchodním úseku. Mimo práci se s ním potkáte při sportovních aktivitách nebo vás může překvapit s kytarou v ruce.

Dalším jubilantem je náš hlavní stavbyvedoucí Miloš Nedbal, který je v PSG již víc než 20 let. Ve svých začátcích sbíral zkušenosti v zahraničí a několik let se podílel na realizaci projektů v Rusku. V jeho portfoliu najdete mnoho staveb z oblasti občanské vybavenosti. Aktuálně například řídí stavbu „Nový zimák pro Valašsko“ ve Lhotě u Vsetína.

Krásných 15 let oslavili dva naši kolegové. Projektový manažer Emil Bém, který také pracoval několik let na zahraničních projektech v Rusku, Egyptě nebo třeba na Maledivách. V tuzemsku si vyzkoušel netradiční projekty, které vyžadovaly specifické znalosti, jako například náročnou rekonstrukci Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

Stavbyvedoucí Pavel Jirsák začal u PSG jako vedoucí střediska HSV a postupně se přesunul i do realizace jako stavbyvedoucí, kde realizuje zajímavé stavby jako je Grandhotel Tatra a Vodní Svět ve Velkých Karlovicích anebo Rezidence Nová tržnice, která se nyní dokončuje.

Všem moc děkujeme za všechny odpracované roky a vážíme si jejich loajality k PSG.