Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
5. května 2020

Vodní svět ve Velkých Karlovicích je připraven pro návštěvníky

Moderní akvapark „Vodní svět“ ve Velkých Karlovicích na Valašsku je připraven přivítat první návštěvníky na začátku července.

PSG Construction jako generální dodavatel již předalo stavbu investorovi, probíhá tak její zkušební provoz rámci aktuálně platných pravidel a omezení.

„Po rekonstrukci Grandhotelu Tatra je to již naše druhá realizace významného turistického cíle pro tohoto investora ve Velkých Karlovicích. Pevně věřím, že se investorovi i návštěvníkům bude líbit stejně jako hotel, a také my jsme tak mohli přispět k rozvoji tohoto území,“ uvedl výkonný ředitel PSG Construction Jaroslav Ševela.

Vodní svět obsahuje řadu atrakcí, patří sem plavecký bazén, masážní lehátka, chrliče, houpací záliv, perličky, lanové prvky, dětský bazén a třeba i Whirlpool a saunový svět.  Atraktivní volnočasový areál vznikl na místě bývalého výrobního podniku v údolí Pluskovec. Hlavní objekt byl realizován jako tvarově jednoduchý jednopodlažní se sedlovou střechou a technickým suterénem. Materiály navržené na fasády objektu jsou přírodní kámen, dřevo a prosklené plochy bazénové haly. Součástí stavby je hala, šatny a sociální zařízení návštěvníků, bazénová hala s relaxačním bazénem, technické a provozní zázemí bazénu s šatnami zaměstnanců, sklady, masérnami a barem.