Stavíme pro budoucnost
Kariéra
PSG
24. září 2018

Vyhodnocení programu Trainee

Společnost PSG Construction navazuje na úspěšný projekt určený zejména pro studenty závěrečných ročníků vysokých škol tzv. Trainee Program a připravuje další ročník tohoto programu

Společnost PSG Construction navazuje na úspěšný projekt určený zejména pro studenty závěrečných ročníků vysokých škol tzv. Trainee Program a připravuje další ročník tohoto programu. Trainee program je zaměřen na studenty závěrečných ročníků VUT fakulty stavební v Brně, kterým nabízí možnost zažít reálný projekt, praxi na stavebních zakázkách v rámci celé republiky a získat první zkušenosti na stavebním trhu práce.

„Za uplynulé období, které bylo vyhodnoceno v září, jako velmi úspěšné, jsme nabídli pracovní poměr třem studentům, z nichž dva naši nabídku využili. V záměru vychovávat si mladé odborníky hodláme pokračovat, a proto i v dalším období chceme získat opět 3 - 4 studenty pro praxi především v rámci závodů Otrokovice a Brno“, zdůraznil Jaroslav Ševela, výkonný ředitel společnosti.

Absolventům programu Trainee Bc. Petru Holbovi, Bc. Ondřeji Ševelovi a Bc. Michalu Prágrovi, přejeme hodně studijních úspěchů v závěrečném roce studia.