Stavíme pro budoucnost
Kariéra
Dokončeno

Rezidence Nová tržnice

Popis zakázky

Rezidence Nová tržnice – to je moderní bydlení v centru města Veselí nad Moravou. Otrokovický závod PSG Construction a. s. v lednu 2024 slavnostně předal stavbu polyfunkčního domu „A“, čímž jsme završili práce na celém projektu, který zahrnoval demolici bývalé tržnice, výstavbu tří polyfunkčních budov a revitalizaci přilehlého parku.

Rezidenční projekt nabízí moderní bytové jednotky v dispozicích od garsonek až po 4+kk, u některých bytů je také prostorná terasa. Ke každému novému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje, budovy disponují bezbariérovým přístupem s výtahem, vstup do domu je na čipovou kartu a samozřejmostí je podlahové topení s rekuperací.

Přízemí každé z rezidencí je využito pro komerční prostory – své zázemí ve třech nových objektech našlo například pekařství, vinotéka či květinářství. Sekce C nabízí celkem 18 bytů a pět provozoven, budova B zahrnuje 15 bytů a sedm zubních ordinací, v objektu A se nachází devět bytových jednotek a tři komerční prostory.

Stavebně se jedná o čtyřpodlažní objekty s využitím podkroví, tvaru písmene L s ustupujícím podlažím, zastřešené pultovou střechou s vybíhající výtahovou šachtou.

Hned vedle nových bytových domů vzniklo i nové parkoviště s kapacitou 40 stání a kompletní revitalizací prošel i navazující veřejný prostor směrem k sídlišti Chaloupky. Kromě dětského hřiště zde vzniklo nejen příjemné oddechové zázemí pro všechny generace, ale třeba i ohraničený prostor pro volný pohyb psů.

 • Investor
  Město Veselí nad Moravou
 • Místo
  Veselí nad Moravou
 • Doba realizace
  03/2021 - 01/2024
 • Typ stavby
  Bytová výstavba
 • Dodavatel
  PSG Construction a.s.

Naše poslední realizace

Všechny reference